Poland National Team na XV Pikniku Olimpijskim

piknik

Jak co roku Polski Komitet Olimpijski zaprasza małych i dużych kibiców sportowych na Piknik Olimpijski w Parku Kępa Potocka. Tym razem pośród 28 dyscyplin sportowych zagoszczą również rajdy terenowe. Na stanowisku Poland National Team pojawią się uczestnicy ostatniego Dakaru: Martin Kaczmarski, Grzegorz Baran, Paweł Grot i Jarosław Kazberuk.

Uczestnicy pikniku będą mogli przyjrzeć się z bliska aż trzem pojazdom, które pokonały bezdroża Ameryki Południowej. W strefie rajdów terenowych pojawi się Mini All4Racing Martina Kaczmarskiego, ciężarówka MAN Grzegorza Barana oraz quad Rafała Sonika.

Będzie to również okazja do spotkania z ludźmi, którzy zmierzyli się z piekłem Dakaru i wyszli z tej walki zwycięsko. Na kibiców będą czekać jedni z najbardziej doświadczonych polskich dakarowców jeżdżący ciężarówkami: Jarosław Kazberuk i Grzegorz Baran, który pojawi się wraz ze swoim pilotem Pawłem Grotem. Więcej o swoich startach i planach na przyszłość opowie z pewnością Martin Kaczmarski, który debiutując w Dakarze w wieku zaledwie 23 lat zajął fenomenalne 9. Miejsce.

Strefa rajdów terenowych Poland National Team to również atrakcje: konkurs plastyczny i tor przeszkód dla dzieciaków oraz piaskownica w oponie ciężarowej dla najmłodszych. Dorośli mogą liczyć na konkurs wiedzy o Dakarze oraz dwubój siłowy, który sprawdzi jak poradziliby sobie w ekstremalnej sytuacji na odcinku specjalnym. Nie zabraknie gadżetów, zdjęć oraz opowieści z bezdroży Ameryki Południowej.

Piknik odbędzie się w Parku Kępa Potocka 7 czerwca. Start o godzinie 12:00 – zakończenie o 18:30.

Możliwość komentowania jest wyłączona.