Będzie szybko i kręto

mapa_wtorek

Czy jesteście gotowi na wtorkowe ściganie w Rajdzie Dakar 2013? Na trasę ruszyły już motory i quady, za chwilę bój o jak najlepsze miejsce rozpoczną samochody i ciężarówki. Jak zwykle mocno trzymamy kciuki za reprezentantów Polski i jesteśmy z nimi do końca etapu.

Tym bardziej, że dziś na trasie z Cordoby do La Rioji będą podobne warunki, jak wczoraj, kiedy to nasi znakomicie świetnie poradzili sobie z – najczęściej – szutrowymi odcinkami specjalnymi, przypominającymi te z rajdów WRC. – W nocy wymieniliśmy koła na nowe i hamulce z przodu. Pospaliśmy nieco dłużej, a do przejechania mamy dziś tylko 600 km. Ten etap ma być podobny do dzisiejszego, więc będzie szybko i kręto – mówi Robert Jachacy, pilot załogi Baran/Boba/Jachacy, która wczoraj „wykręciła” 22. czas dnia. Jak pójdzie dziś zawodnikom Poland National Team? Śledźcie naszą relację na Facebooku: www.facebook.com/PolandNationalTeamOfficial

Motory i quady zaczęły dzisiejszy etap o godz. 10.45 naszego czasu, auta wystartują o 13.08, a ciężarówki dopiero o 14.58.

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.